x
h a n e

Hane İçinde Hane

HANE İÇİNDE HANE

Ortak çalışma fikrinin en verimli hali olan dağıtık modelinde her alan başına bir haneden oluşur. Hane halkı burada moduna göre yaşar ihtiyacına olana ulaşır, keyfine göre kullanır.

YazıHANE

Hem kurumsal hem bireysel Haneliler için hazırlanan çalışma odaları ve hazır ofislerin bulunduğu bölümdür.

YemekHANE

En keyifli molalar için hazırlanan ikramlar, atıştırmalıklar, sınırsız çay-kahve ve en önemlisi doyumsuz sohbetlerin sığmadığı bölümdür.

YatakHANE

Yoğun ve yorucu mesainin arasında ufak bir dinlenme arası için hazırlanan, her kullanım sonrası temizlenen kestirme bölümüdür.

HayalHANE

Kriz çözmek, biraz kendini dinlemek ve kimsenin aklına gelmeyecek fikirlerle buluşabilmek için gereken focus alanlarının yer aldığı bölümdür.

TırmanHANE

Gözü yükseklerde olanların başarısı biraz da sosyal hayata yansısın diye tasarlanan tırmanma platformu, barfiks alanı gibi alanların bulunduğu bölümdür.

KağıtHANE

Evrak işleriyle başı dertte olanların en sevdiği alandır. Yazıcılar, tarayıcılar, faks, kağıt imha gibi ofis makinalarının yer aldığı bölümdür.

TembelHANE

Tembellik en çalışkanların hakkı diyerek yeri geldiğinde pineklenebilen yeri geldiğinde misafir ağırlanabilen yeri geldiğindeyse hiçbir şey yapılmayabilen bölümdür.

KademHANE

Temel ihtiyaçların maksimum seviyede karşılandığı, tuvaletlerin bebek odalarının ve duş alanlarının yer aldığı bölümdür.

İŞİNE EN UYHUN HANE'Yİ BULMAK İÇİN BİZİ ARA...

HANELİ OLMAK Bİ' TELEFONA BAKAR